گریتینگ پلاستیکی(استخری)

گریتینگ دو پین:

گریتینگ های استخری 2 پین از جنس پلی پروپیلن (p.p) در اندازه های 18 سانت – 20 سانت – 25 سانت و 30 سانت موجود میباشد. این نمونه گریتینگ به دلیل 2 پین بودن قابلیت انعطاف پذیری نداشته و مناسب جکوزی و استخرهای قوس دار نمی باشد.

 

گریتینگ استپ دار:

گریتینگ های استخری استپ دار از جنس پلی پروپیلن ( p.p ) در اندازه های 18 – 20 و 30 سانت با طرح استپدار که برای جلوگیری از سر خوردن برای استخرهای صاف – قوس دار و جکوزی مناسب می باشد.
 

گریتینگ فنری:

گریتینگ های استخری فنری از جنس  ABS  در اندازه های 18 سانت- 20 سانت- 25 سانت و30 سانت موجود میباشد و با توجه به طرح فنری این گریل ها قابلیت انعطاف پذیری بالایی داشته و مناسب برای جکوزی و استخرهای قوس دار میباشد. (تعداد پین ها در گریل به معنای مقاومت بالاتر گریل ها نیست) این نمونه گریتینگ ها از جنس  ABS  بوده و از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند.

 

گریتینگ ماشین رو:

گریتینگ های استخری ماشین رو از جنس  ABS در اندازه های 18 سانت و 20 سانت موجود میباشد. این نوع گریتینگ ها برای فضاهای پر تردد مانند کارواش ها.پارکینگ ها.پارک های ابی و…. مناسب می باشد.

 

گریتینگ طرح موج:

گریتینگ های استخری طرح موج از جنس پروپیلن(p.p) با طراحی مقاوم در اندازه های 14و18و20و25و30 سانت موجود می باشند، این نوع گریتینگ نیز قابلیت انعطاف پذیری داشته و برای جکوزی و استخرهای با قوس نیز قابل استفاده می باشند.

 

 

          

 

 

 

 

 


 

 

شرکت تارا صنعت آریانا تولید کننده گریتینگ و محصولات کامپوزیتی